"GEÇMİŞİMİZDEN KAZANDIĞIMIZ TECRÜBEYLE GELECEĞİMİZİ PLANLIYORUZ...!"

          Firmamız Denizli 3.Sanayi Bölgesinde UDB HAVALANDIRMA adı altında 10 yıla yakın süredir faaliyet göstermektedir. Firmamıza ait UDB HAVALANDIRMA ve POWERFAN olmak üzere tescillenmiş iki adet markamız bulunmaktadır. Başta Salyangoz Fan olmak üzere, Aksiyel Fan, Kare Fan, Çatı Fanları, Hücreli Aspiratör gibi her türlü endüstriyel fanların üretimini yapmaktayız. Bunların yanı sıra üretimi ve montajı yapılacak olan fanların, kurulumunda ve işlevinde gerekli olan her türlü kanal ve kanal parçalarının üretimi de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

          UDB HAVALANDIRMA olarak;  çekirdekten yetişerek kazandığımız tecrübe ve deneyimimiz ışığında, müşteri talep ve beklentilerine karşı hassas, kaliteyi ön planda tutan, iş ahlâkı ve etik kurallara saygı göstermeyi ilke edinen firmamız, günden güne  gelişmeyi ve büyümeyi hedef alan bir vizyona sahiptir.

 

MİSYONUMUZ

          UDB HAVALANDIRMA olarak;Havalandırma sektöründe faaliyet gösteren, müşteri ve proje odaklı çalışan, tekliflere zamanında cevap verebilecek kapasitede, kaliteli, düşük maliyette ve verimli çalışmayı kendisine ilke edinmiş bir firmayız. Bu ilkeler doğrultusunda tecrübeli ve çalışkan personelimizle müşteri memnuniyetini her daim gözetmekteyiz.

 

Saygılarımızla

UDB HAVALANDIRMA

TOP