DENİZLİ - PAMUKKALE HAVALANDIRMA Sistemleri İmalat ve Montaj Hizmetleri

UDB HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ, Denizli’de kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar Denizli' nin Pamukkkale ilçesin de ve Ege Bölgesin de faaliyetini sürdüren UDB HAVALANDIRMA alanında önemli başarı elde etmektedir. Isıtma, soğutma ve havalandırma faaliyetleri konusunda Denizli’nin en kaliteli havalandırma ürün gamına sahip firmadır.

UDB HAVALANDIRMA, Merkez ofisi Denizli olup Havalandırma Sistemleri konusunda imalat ve satışını Pamukkale, Çivril, Acıpayam, Serinhisar, Buldan, Tavas, Sarayköy, Bekilli, Çardak, Irlıganlı, Honaz, Babadağ ve Gölhisar vb. tüm ilçelerde tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir.

Çevre Normlarına uygunluğu %100 garantilidir. 

Üretimini yaptığımız ürünler, mühendislerimizce projelendirilir ve en kaliteli en ekonomik fiyatlar çevre normlarına uygun olarak montajı yapılır.

Fabrikalar, hastahaneler, okullar, üniversiteler, kurumlar, konutlar, AVM'ler, kapalı spor salonları, arıtma tesisleri, oteller, restorantlar, laboratuvarlar gibi insanların ve makinaların etkileşimde bulunduğu tüm alanlar faaliyet alanlarımız arasındadır.

UDB HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ ile GÜVEN’LE NEFES ALIN.

Pamukkale Havalandırma Sistemleri İmalat ve Montaj İşleri İçin,

Bizi telefon numaralarımızdan arayıp veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz:

0 258 268 68 39 - 0 546 546 37 46 veya info@udbhavalandirma.com.tr 

TOP